19 05 2019 15:46

Оголошення

                                                         


До уваги пенсіонерів Запорізької області!

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».

Субсидію пенсіонерам виплатять органи Пенсійного фонду, решті субсидіантам вона буде перерахована грошовим переказом через державний «Ощадбанк».

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі відповідного банку. Тим, у кого не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде сума коштів від Уряду для сплати «комуналки».

Отже, запорізькі пенсіонери з 1 березня отримають не тільки  пенсію, а ще й виплату субсидії, якщо її призначено у 2018 році.


                                                                              Шановні громадяни!!!

Власники ID-карток зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року
Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Для участі у виборах на території України громадянин України повинен мати при собі паспорт громадянина України (книжечка або ID-картка), а за межами України – закордонний паспорт або дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.
Центральна виборча комісія постановою від 27.12.2018 № 268 затвердила роз’яснення, які дають чіткі відповіді на питання щодо використання паспортних документів виборцями. Зокрема, згідно роз’яснень ЦВК:
• паспорт громадянина України, необхідний для отримання виборчого бюлетеня, може бути у як вигляді паспортної книжечки так і у вигляді картки;
• розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, або відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки — не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців;
• відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки не допускається.

До виборів залишилося менше двох місяців і громадянам варто потурбуватися про свій паспорт. Адже, тільки при досягненні вісімнадцятирічного віку та обов’язковій наявності паспорта – ви маєте можливість здійснити своє волевиявлення на виборах. При цьому паспорт у громадянина України може бути як у вигляді паспортної книжечки, так і у вигляді ID-картки.
Необхідно завчасно потурбуватися і про належний стан документа, оскільки несвоєчасне вклеювання фото (25 та 45 років) призводить до того, що документ стає не дійсним та потребує заміні на новий у вигляді ID-картки.
На разі, підрозділи міграційної служби Запорізької області працюють у посиленному режимі та докладають усіх зусиль для своєчасного забезпечення громадян ID-картками і паспортами громадянина України для виїзду за кордон.
Невдовзі відбудуться вибори Президента України 2019 року. Просимо Вас заздалегідь подбати про дійсність свого паспорта громадянина України, що гарантує безперешкодне використання виборчого права та звернути увагу на зміни в законодавстві, які почали діяти з 5 жовтня 2018 року.
Зміни полягають у тому, що здійснюється обов’язковий обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта-книжечки фотокартки.
Термін оформлення паспорта громадянина України у формі картки становить до 20 р.д. вартість якого 279 грн. та до 10 р.д. – 366 грн.розпорядження

Шановні мешканці села!!!

В рамках святкування Дня міста Мелітополя (30 вересня 2018 року) планується проведення святкового ярмарку. Пропозиції щодо участі у заході приймаються до 20.09.2018 за адресою:

м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, 5, каб. № 17

або на електронні адреси: torg@mlt.gov.ua, fursova@mlt.gov.ua

Заявка до участі у ярмарку


Весь контент офіційного сайту Костянтинівської сільської ради доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License


До уваги користувачів субсидій!!!           Рекомендуємо Вам, звернутись до сільської ради каб. №4 (з приводу монетизації)


ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ

   СЕЛА  КОСТЯНТИНІВКА!

На виконання листа  облдержадміністрації від 27.03.2018 р. № 0581/01-27 проводиться акція  «Великодній кошик  солдату».

Запрошуємо всіх підтримати наших героїв своїм благодійним внеском, а саме: принести  продукти  харчування,  дитячі  подарунки, листівки, вироблені своїми руками, предмети побуту та  гігієни  для передачі військовослужбовцям до зони проведення

Антитерористичної операції.

ПУНКТ ПРИЙОМУ:

сільська бібліотека, розташована по вул. Маяковського, 167.

Години прийому:

з 8.00. до 16.00 год.

Вихідні: субота, неділя

Виконком

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів господарювання Костянтинівської сільської ради МРЗО, види діяльності яких підлягають оцінці впливу на довкілля

___________________________________________________________________________________________________________________

26 листопада 2016 року — День пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр.

Вшануй пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр. та інших голодоморів в Україні!

Прийми участь у акції «Запали свічку», яка розпочнеться о 16 год 26 листопада 2016 р.

Хай у кожній душі, в кожному серці запалає свічка скорботи, хай заговорять усі свідки тих страшних днів, хай будуть завжди доглянутими могили безневинних жертв, бо «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». Пам’ятаймо про це завжди.