21 01 2021 19:43

ОголошенняКонкурсна документація з визначення виконавця на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ з умовами проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з утримання об’єктів благоустрою Костянтинівської сільської ради Мелітопольсьткого району Запорізької областіУВАГА!!!

19 листопада з 8:30 до 20:00 доступ до мережі Інтернет у с. Костянтинівка буде відсутній, у зв’язку із необхідністю перенесення комунікацій, через ремонт мосту.

Приносимо вибачення за можливі незручності.Розпорядження Мелітопольської районної державної адміністрації № 313 від 06.11.2020 «Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму — ботанічному — амброзії полинолистій»

313

Розпорядження Мелітопольської районної державної адміністрації № 308 від 06.11.2020 «Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму — повитиці польовій»

308


З метою привернення уваги мешканців нашої громади до проблеми торгівлі людьми та з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пропонується інформація для ознайомлення.

Детальна інформація за посиланням:

https://dszn-zoda.gov.ua/content/протидія-торгівлі-людьми-0


Шановні мешканці села Костянтинівка!

Костянтинівська сільська рада запрошує всіх бажаючих долучитися до ЩОРІЧНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ  ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ «World Cleanup Day» в Україні.

Акція запланована на 19 вересня 2020 року о 10:00

World cleanup day 19.09.2020Обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки


На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн курс «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny). З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати Вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібер атаку або кібершахрайство та як швидко відновититися після них, у випадку якщо вони всеж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека — це не тільки робота, а спосіб життя.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

    Запрошуємо мешканців села прийняти участь у заходах з благоустрою території села Костянтинівка, які відбудуться 13 березня 2020 року:

 • парк по вул. Головна;
 • парк по вул. Центральна (біля будинку культури).

План заходів з благоустрою на території Костянтинівської сільської ради на 2020 рік
Графік проведення особистих прийомів громадян керівництвом Мелітопольської районної державної адміністрації


Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевого бюджету


До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, розташованих на території Костянтинівської сільської ради, у 2020 році буде проводитись навчання з питань охорони праці на перше півріччя 2020 року. План графік додається.


Грфік виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації у грудні 2019 року

 

Фесик Андрій — перший заступник голови райдержадміністрації

04.12.2019 (09:00 — 12:00) — Новомиколаївська сільська рада

18.12.2019 (09:00 — 12:00) — Світлодолинська сільська рад

Станчевська Ольга — заступник голови райдержадміністрації

09.12.2019 (09:00 — 12:00) — Костянтинівська сільська рада

23.12.2019 (09:00 — 12:00) — Новенська сільська радаОГОЛОШЕННЯ!!!

Виконавчий комітет Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області повідомляє, що в рамках святкування Дня села Костянтинівка (4 листопада 2019) року планується проведення святкового ярмарку, який відбудеться 3 листопада 2019 року на стадіоні за адресою: с. Костянтинівка, вул. Центральна, 74/3, до участі в якому традиційно запрошуються товаровиробники та сільгоспвиробники.

     Пропозиції щодо участі у заході приймаються до 25 жовтня 2019 року в приміщенні Костянтинівської сільської ради, кабінет № 5.


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що в рамках святкування Дня міста             29 вересня 2019 року, планується проведення святкового ярмарку, до участі в якому традиційно запрошуються товаровиробники та сільгоспвиробники міста Мелітополя та районів Запорізької області.

Пропозиції щодо участі у заході приймаються до 20.09.2019 року за адресою: 72312, м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, 5, каб. № 17


Костянтинівська сільська рада МРЗО відповідно до ЗУ «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Костянтинівський будинок культури» Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, місце знаходження закладу: Запорізька обл., Мелітопольський р-н,  с. Костянтинівка, вул. Центральна 283/1.Документи на участь у конкурсі приймаються впродовж 30 днів з дати публікування оголошення .Строк проведення конкурсного добору – 2 місяці з дати публікування оголошення.Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї  Засновника (керівника Засновника, Власника).Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:
 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України«Про захист персональних даних»;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу (72364, Запорізька область, Мелітопольський район, село Костянтинівка, вулиця Маяковського 165 з поміткою «конкурс» та електронну адресу Костянтинівської сільської ради МРЗО konstss@ukr.net, у встановлений законодавством строк (упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу). Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 27 червня 2019  року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 27 червня 2019  року.

Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу. Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються ст.21 Закону України «Про культуру».

Інформація, що стосується умов праці та відомості про матеріальну – технічну базу закладу, фінансову звітність  за попередній бюджетний період підприємства опубліковані на сайті сільської ради http://kost.gov.ua/  .


До уваги платників податків!

Згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).На виконання вимог Постанови №162, Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) проведена робота щодо зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN та доведення відповідних реквізитів до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.Казначейство повідомляє, що рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN будуть діяти з 01.10.2019.Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.Повний перелік рахунків відповідно до стандарту IBAN:Державний бюджетМісцеві бюджети

ОГОЛОШЕННЯ !!!

 

Шановні мешканці села Костянтинівка, доводимо до відома, що велика рогата худоба, яка не піддавалася ветеринарним обробкам в 2019 році, буде виведена з Єдиного Державного реєстру ідентифікованих тварин. У зв’язку з цим власникам тварин необхідно звернутися до Мелітопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини до 28.08.2019 року за адресою: м. Мелітополь, вул. Чкалова, 101.

 

 

ВИКОНКОМОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

КЗ «Костянтинівський будинок культури»

Костянтинівської сільської ради Мелітопольського

району Запорізької області

 

Костянтинівська сільська рада МРЗО відповідно до ЗУ «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Костянтинівський будинок культури» Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, місце знаходження закладу: Запорізька обл., Мелітопольський р-н,  с. Костянтинівка, вул. Центральна 283/1.

Документи на участь у конкурсі приймаються впродовж 30 днів з дати публікування оголошення .

Строк проведення конкурсного добору – 2 місяці з дати публікування оголошення.

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї  Засновника (керівника Засновника, Власника).

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України«Про захист персональних даних»;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу (72364, Запорізька область, Мелітопольський район, село Костянтинівка, вулиця Маяковського 165 з поміткою «конкурс» та електронну адресу Костянтинівської сільської ради МРЗО konstss@ukr.net, у встановлений законодавством строк (упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу). Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 27 червня 2019  року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 27 червня 2019  року.

Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу. Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються ст.21 3 Закону України «Про культуру».

Інформація, що стосується умов праці та відомості про матеріальну – технічну базу закладу, фінансову звітність  за попередній бюджетний період підприємства опубліковані на сайті сільської ради http://kost.gov.ua/  .

 

 

 

 

                                                         


До уваги пенсіонерів Запорізької області!

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».

Субсидію пенсіонерам виплатять органи Пенсійного фонду, решті субсидіантам вона буде перерахована грошовим переказом через державний «Ощадбанк».

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі відповідного банку. Тим, у кого не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде сума коштів від Уряду для сплати «комуналки».

Отже, запорізькі пенсіонери з 1 березня отримають не тільки  пенсію, а ще й виплату субсидії, якщо її призначено у 2018 році.


                                                                              Шановні громадяни!!!

Власники ID-карток зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року
Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Для участі у виборах на території України громадянин України повинен мати при собі паспорт громадянина України (книжечка або ID-картка), а за межами України – закордонний паспорт або дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.
Центральна виборча комісія постановою від 27.12.2018 № 268 затвердила роз’яснення, які дають чіткі відповіді на питання щодо використання паспортних документів виборцями. Зокрема, згідно роз’яснень ЦВК:
• паспорт громадянина України, необхідний для отримання виборчого бюлетеня, може бути у як вигляді паспортної книжечки так і у вигляді картки;
• розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, або відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки — не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців;
• відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки не допускається.

До виборів залишилося менше двох місяців і громадянам варто потурбуватися про свій паспорт. Адже, тільки при досягненні вісімнадцятирічного віку та обов’язковій наявності паспорта – ви маєте можливість здійснити своє волевиявлення на виборах. При цьому паспорт у громадянина України може бути як у вигляді паспортної книжечки, так і у вигляді ID-картки.
Необхідно завчасно потурбуватися і про належний стан документа, оскільки несвоєчасне вклеювання фото (25 та 45 років) призводить до того, що документ стає не дійсним та потребує заміні на новий у вигляді ID-картки.
На разі, підрозділи міграційної служби Запорізької області працюють у посиленному режимі та докладають усіх зусиль для своєчасного забезпечення громадян ID-картками і паспортами громадянина України для виїзду за кордон.
Невдовзі відбудуться вибори Президента України 2019 року. Просимо Вас заздалегідь подбати про дійсність свого паспорта громадянина України, що гарантує безперешкодне використання виборчого права та звернути увагу на зміни в законодавстві, які почали діяти з 5 жовтня 2018 року.
Зміни полягають у тому, що здійснюється обов’язковий обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта-книжечки фотокартки.
Термін оформлення паспорта громадянина України у формі картки становить до 20 р.д. вартість якого 279 грн. та до 10 р.д. – 366 грн.розпорядження

Шановні мешканці села!!!

В рамках святкування Дня міста Мелітополя (30 вересня 2018 року) планується проведення святкового ярмарку. Пропозиції щодо участі у заході приймаються до 20.09.2018 за адресою:

м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, 5, каб. № 17

або на електронні адреси: torg@mlt.gov.ua, fursova@mlt.gov.ua

Заявка до участі у ярмарку


Весь контент офіційного сайту Костянтинівської сільської ради доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License


До уваги користувачів субсидій!!!           Рекомендуємо Вам, звернутись до сільської ради каб. №4 (з приводу монетизації)


ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ

   СЕЛА  КОСТЯНТИНІВКА!

На виконання листа  облдержадміністрації від 27.03.2018 р. № 0581/01-27 проводиться акція  «Великодній кошик  солдату».

Запрошуємо всіх підтримати наших героїв своїм благодійним внеском, а саме: принести  продукти  харчування,  дитячі  подарунки, листівки, вироблені своїми руками, предмети побуту та  гігієни  для передачі військовослужбовцям до зони проведення

Антитерористичної операції.

ПУНКТ ПРИЙОМУ:

сільська бібліотека, розташована по вул. Маяковського, 167.

Години прийому:

з 8.00. до 16.00 год.

Вихідні: субота, неділя

Виконком

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів господарювання Костянтинівської сільської ради МРЗО, види діяльності яких підлягають оцінці впливу на довкілля

___________________________________________________________________________________________________________________

26 листопада 2016 року — День пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр.

Вшануй пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр. та інших голодоморів в Україні!

Прийми участь у акції «Запали свічку», яка розпочнеться о 16 год 26 листопада 2016 р.

Хай у кожній душі, в кожному серці запалає свічка скорботи, хай заговорять усі свідки тих страшних днів, хай будуть завжди доглянутими могили безневинних жертв, бо «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». Пам’ятаймо про це завжди.