21 01 2021 20:44

Пропонується для ознайомлення
З метою привернення уваги мешканців села Костянтинівка до проблеми торгівлі людьми з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відбудеться 18.10.2019 року та з метою інформування громадян Костянтинівська сільська рада надає для ознайомлення наступну інформацію:

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

З метою привернення уваги до такого ганебного явища, як торгівля людьми 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми – особливо жінками та дітьми та небайдужості громадськості до цього явища. Україна, оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно – правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство. Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина та відповідно до  кримінального кодексу України визнається тяжким злочином, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. Тому покарання злочинців, які здійснюють торгівлю людьми, є ще одним важливим завданням держави.

Людина, яка постраждала від цього злочину, звернувшись до місцевої державної адміністрації, має право на отримання відповідного статусу, це дає їй можливість отримати одноразову матеріальну допомогу, а також отримати повний спектр допомоги: медичної, правової, соціальної.

Особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до наступних суб’єктів:

 • Мелітопольська районна державна адміністрація із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
 • Мелітопольський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області – 42 66 61, 102;
 • Управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації – 44 82 59;
 • Мелітопольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 43 13 94;
 • Служба у справах дітей Мелітопольської райдержадміністрації – 43 15 77;
 • КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» Мелітопольської районної ради – 5 07 93;
 • Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості – 44 05 20;
 • Відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації – 43 14 36;
 • Мелітопольський відділ Міграційної служби – 43 63 01;
 • Національна безкоштовна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми – 0 800 505 501, 0 800 507 309;
 • Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми національної поліції України — +38 063 195 00 58.

Проект Міністерства Юстиції

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

За детальною інформацією перейдіть за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua


Доводимо до відома громадян, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 № 2497-VIII (далі — Закон № 2497) Податковий кодекс доповнено новим пунктом 168.4.9. Встановлено, що суми ПДФО, нараховані податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами  в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачуються таким податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди (суборенди, емфітевзису). Ця норма діє з 15.08.2018.

УКРАЇНА
КОСТЯНТИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
                    72364, Запорізька область, Мелітопольський район, с. Костянтинівка, вул. Маяковського, 165      
                                                       тел.44-10-01, факс 44-10-01konstss@ukr.net   код ЄДРПОУ  04352718

 

 

Головному редактору

міськрайонної газети

«Новий день» Кудусовій Д.Л.

 

 

Про друкування інформації 

 

Прошу надрукувати в міськрайонній газеті «Новий день» наступну інформацію:

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МРЗО

ОГОЛОШУЄ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу  «Костянтинівський будинок культури»

Костянтинівської сільської ради МРЗО

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», Костянтинівська сільська рада МРЗО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу  «Костянтинівський будинок культури» Костянтинівської сільської ради МРЗО.

Документи на учать у конкурсі приймаються впродовж 30 днів з дати публікування оголошення.

Строк проведення конкурсного добору — 2 місяці з дати публікування оголошення.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку підприємства на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членом сім’ї  керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Костянтинівської сільської ради МРЗО: вул.Маяковського, 165, с.Костянтинівка,  Мелітопольського району Запорізької області; контактний телефон: 441001 Дузь Ю.В., електронна адреса: http://kost.gov.ua/  з поміткою «документи на участь у конкурсі».

 

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу  закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період підприємства опубліковані на офіційному сайті сільської ради http://kost.gov.ua.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

                                                                                                    

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

 

 

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                             Ю.В.Дузь


Державна підтримка галузі тваринництва у 2018 роціМЕЛІТОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

13.02.2018                                     м. Мелітополь                                                 № 72

Про розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)

Керуючись ст. 6, 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п. 4 ст. 10, ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №  555; Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 20 грудня 2011  року за № 1468/20206, розглянувши клопотання від 12.02.2018 товариства з обмеженою відповідальністю «СОЛАР СКІФІЯ 3»:

 1. Визначити Мелітопольську районну державну адміністрацію Запорізької області замовником розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Замовити розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Визначити:

1) ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» (за згодою) відповідальним за фінансування розроблення детального плану території, зазначеного в пункті 2 даного розпорядження;

2) за погодженням із ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» визначити суб’єкта господарювання — розробника детального плану території, з укладенням відповідного договору.

 1. Укласти трьохсторонній договір про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 2 даного розпорядження, в якому районна державна адміністрація — Замовник, ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» — Платник, підрядна організація — Виконавець.
 2. Надати Виконавцю вихідні дані на розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Рекомендувати Костянтинівській сільській раді разом з відділом містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації:

1) оприлюднити у двотижневий термін дане розпорядження голови районної державної адміністрації шляхом опублікування його у засобах масової інформації району, а також розміщення на офіційному сайті сільської ради та райдержадміністрації;

2) провести громадські слухання проекту детального плану території для врахування громадських інтересів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555;

3) в місячний строк з дня надання детального плану території оприлюднити розроблений детальний план території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської  сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту) шляхом розміщення матеріалів (планшетів, макетів) у визначеному місці та інформування громадян через засоби масової інформації району, а також розміщення на офіційному сайті сільської ради та райдержадміністрації.

 1. Відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації за результатами розгляду проекту детального плану території на архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації та громадських слухань підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)  та надати його на затвердження.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                         В. А. Журавльов

___________________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК для тих, хто звертається до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області