18 04 2021 17:48

Пропонується для ознайомлення

Запорізький регіональний центр підвищення кваліфікації запрошує депутатів місцевих рад до участі в онлайн навчанні.


Шановні аграрії!

Пропонуємо ознайомитись з цікавим проєктом «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проєкт АГРО»)

Інформація доступна за посиланням:

https://www.prostir.ua/?grants=konkursu-na-oderzhannya-subhrantu-rozvytok-mikropidpryjemnytstva-u-hromadah


Податкова звітність з ПДВ за новою формою


Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів


Детінізація економіки та розвиток запорізького бізнесу.Робоча зустріч з представкиками громадськості й депутатського корпусу


Інформація щодо пілотного проєкту  «Почуй мене».

Починаючи з 5 березня 2021року Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадянський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка«Почуй мене»).

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та на сторінці «Фейсбук».


Президент України утворив Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод осіб, які брали участь у захисті України


Усі дозволені ВООЗ до екстреного застосування вакцини рятують життя


Пресконференция голови ОДАВідділ обслуговування громадян №14 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України інформує


Про стан з пожежами за лютий 2021 року


Школа птахівника — 2021


Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє


За ініціативи народного депутата України Сергія МІНЬКО, у партнерстві з Міністерством охорони довкілля та природних ресурсів України, Українським фондом соціальних інвестицій та обласною державною адміністрацією 25 лютого у м. Мелітополь у рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Східної Європи», відбувся Азовський форум регіонального розвитку у якому взяла участь Костянтинівський сільський голова Тетяна ГОРБАНЬ.

У центрі уваги учасників було стратегічне планування розвитку громад, залучення інвестицій у туризм та інфраструктуру,  екологічний стан Азовського моря та річок Приазов’я.

За підсумками Азовського форуму були  підписані меморандуми:

 • про співпрацю у розробці стратегічних пріоритетів розвитку громад Мелітопольського району Запорізької області на період до 2030 року;
 • про співробітництво з питань підготовки та реалізації інвестиційних, грантових проєктів, залучення інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів на території територіальних громад.

Меморандум доступний за посиланням:

МЕМОРАНДУМ


Пропонуємо до ознайомлення:

В Україну прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield)

23 лютого 2021року, в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподіллять між регіонами, і незабаром в країні розпочнеться вакцинація.

На першому етапі щеплюватимуть тих, хто найбільш потребує захисту і допомагає іншим:

медиків ковідних лікарень

бригади швидкої допомоги

співробітників лабораторій, що тестують на  COVID-19

мешканців та персонал будинків для людей похилого віку

військових на фронті

На цьому етапі вакцинація здійснюватиметься мобільними бригадами. 15-23 лютого мобільні бригади пройшли практичні навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами AstraZeneca (Covishield) та Pfizer/BioNTech.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Довідково:

AstraZeneca/Охford – це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько- шведської компанією AstraZeneca. Вакцина, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) має локальну  (торгівельну) назву Covishield. Вона схвалена ВООЗ для екстреного застосування, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

22 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я в Україні також зареєструвало цю вакцину для екстреного застосування.

Для повної імунізації  потрібні дві дози вакцини. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua


роз’яснення_Щодо проходження служби і органах місцевого самоврядування особою, яка досягла 65-річного віку


Правила безпеки життєдіяльності у зимовий період


Про стан з пожежами за січень 2021 року


Пропонуємо до ознайомлення:

Матеріали про перебіг Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура», на якому з доповіддю виступив Президент України Володимир Зеленський.

Матеріал доступний за посиланням —

https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/posts/369002524173376?__cft__[0]=AZUgLRIWlX-

g8UdGOt8EsgUSCHVPxcm9qj2jbzU3hpGvhIS7AKcxKSCdTLKwQa-

OUMklun2iFIzRcZwyzSPLTKsEGvJMRfBlZczYuaaTIc8UppEg42BZ28A_rys3nq9XrmHFrK9MhJe94-

q4faCPkqODyFA4shfOWpIXaoj2yyilVu2WQXWcxUoDgUU5ukLMU1M&__tn__=,O,P-R


Пропонуємо до ознайомлення:

Матеріали про робочу зустріч голови облдержадміністрації Олександра Старуха з журналістською спільнотою, під час якої обговорювалися актуальні питання життєдіяльності регіону. Матеріали доступні за посиланням:

https://www.zoda.gov.ua/news/54185/y-oblasti-uspishno-reahzujetsya-reforma-detsentralizatsiji.html

https://www.zoda.gov.ua/news/54182/oleksandr-staruh-u-natsionalnomu-zapovidniku-hortitsya-neobhidno-onoviti-infrastrukturu-ta-zberegti-istoriju.html


Щодо інформаційних матеріалів із запобігання та протидії торгівлі людьми.

За ініціативи Громадської організації «Ла Страда-Україна» у співпраці з Міжнародною організацією з міграції та спільно з Урядовою уповноваженою з питань тендерної політики України 24.12.2020 було презентовано три інформаційні відеоролики з протидії торгівлі людьми, які присвячені таким питанням: встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми; важливість безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми; підвищення вразливості до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації в умовах пандемії COVID-19. Ролики доступні на Youtubе-каналі за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=KcFyIEnIcBM&ab_channel=LaStradaUkraine;

https://www.youtube.com/watch?v=eqqdkaI_VbE&_channel=LaStradaUkraine; https://www.youtube.com/watch?v=gp9Ijv7CXЗM&ab_channel=:LaStradaUkraine

Також інформація з тематики протидії торгівлі людьми розміщена на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації у рубриці «Протидія торгівлі людьми».


Пропонуємо до ознайомлення:

Про популяризацію Гіда з державних послуг

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, Міністерство цифрової трансформації України (далі Мінцифри) запровадило Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) та запустило рекламну компанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про зазначений ресурс.

Гід з державних послуг


Пропонуємо до ознайомлення:

Інформаційна компанія EUKраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Компанія реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U.

Завдання інформаційної компанії  EUKраїна – показ практичної вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими високими стандартами.

Інформація за посиланням https://association4u.in.ua


пропонуємо до ознайомлення:

https://www.zoda.gov.ua/news/54102/oleksandr-staruh-majemo-stati-krajinoju-samovryadnih-gromad.html

https://www.zoda.gov.ua/news/54103/objekti-velikogo-budivnitstva-povinni-robitisya-za-rik.html


пропонуємо до ознайомлення:

https://www.zoda.gov.ua/news/54083/vartist-poslug-na-garyachu-vodu-ta-teplo-dlya-naselennya-tsijeji-zimi-bude-nezmsnnoju.html


пропонуємо до ознайомлення:

«Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах», матеріал доступний за посиланням:

https://www.zoda.gov.ua/news/53813/prezident-vidstojuje-sotsialnu-spravedlivist-u-tarifah.html

«Мета влади – встановлення прозорих і зрозумілих населенню тарифів» матеріал доступний за посиланням:

https://www.zoda.gov.ua/news/53808/meta-vladi—vstanovlennya-prozorih-i-zrozumilih-naselennju-tarifiv.html


«Кабінет міністрів України, НКРЕП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води Українцям», матеріл доступний за посиланням:  https://www.zoda.gov.ua/news/54077/kabinet-ministriv-ukrajini,nkrekp,naftogaz-ta-meri-mist-pidpisali-memorandum-shodo-vreguljuvannya-problemnih-pitan-u-postachanni-tepla-ta-garyachoji-vodi-ukrajintsyam.html


ПРЕСРЕЛІЗ (про ситуацію з ковідом)

Селекційна нарада голови облдержадміністрації Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій та голови територіальних громад з актуальних питань розвитку регіону.

На необхідності неухильно дотримуватись всіх протиепідемічних обмежень, запроваджених урядом, наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час селекторної наради з головами районних державних адміністрацій та головами районних державних адміністрацій та головами територіальних громад.

Як зазначив керівник області, влада активно працює над покращенням протиепідемічної оснащеності медичних закладів. Так, на сьогодні у Запорізькій області уже понад 82% ковідних ліжок забезпечені медичним киснем. У лікарнях завантаженість ліжок становить менше 29%, тобто ситуація не критична. Але це не означає, що хвороба відступила.

— Лише за минулу добу померло від COVID 15 людей. Запорізька область стабільно знаходиться у п’ятірці лідерів по кількості захворілих. Якщо ми хочемо, щоб карантин не був вічний, треба вживати додаткових заходів для подолання цієї ситуації. Ми розуміємо, карантинні обмеження шкодять бізнесу, гальмують соціально-економічний розвиток регіону, але пом’якшувати їх поки немає підстав. Прошу відповідально відноситись до свого здоров’я та здоров’я близьких людей, дотримуватись запроваджених обмежень і, якщо все це зроблено, ми швидше вийдемо з карантину, — зазначив Олександр Старух.

Фото до матеріалу за посиланням

https://www.zoda.gov.ua/news/53804/zaporizhsiv-zaklikajut-neuhilno-dotrimuvatis-vsih-pravil-karantinu.html


ПРЕСРЕЛІЗ (про ринок газу)

Селекційна нарада голови облдержадміністрації Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій та голови територіальних громад з актуальних питань розвитку регіону.

За рішенням уряду  вже з 1лютого і до завершення опалювального сезону постачальники газу не зможуть підвищувати ціну на газ вище, ніж встановлена гранична ціна на газ у розмірі 6,99 гривень за кубометр. Це означає, що ціна газу для українців в середньому зменшиться на 30-40%. Якби не втручання Президента і Кабміну, уже в лютому місяці українці мали б сплачувати по 12 грн. за кожен кубометр газу.

— Головна мета Президента – забезпечити справедливу тарифну політику. Тарифи на газ, перш за все, мають враховувати інтереси власника всіх ресурсів – народу України. Влада не проти ринку. Ринок має працювати. Але ринок досконалий, де існує конкуренція, і людина може обрати найдешевшу пропозицію. На жаль, поки до цього ще далеко, бо газову сферу окупували великі монопольні гравці. Тому нам разом необхідно опрацювати проблемні питання та розповісти населенню, як змінити постачальника газу. Це необхідно донести до мешканців кожної громади, — наголосив Олександр Старух.

Фото до матеріалу за посиланням

https://www.zoda.gov.ua/news/53803/oleksandr-staruh-golovna-meta-prezidenta- — zabezpechiti-spravedlivu-tarifnu-politiku.html


Перелік боржників, яким проведено списання податкового боргу в 2020 році


щодо інформаційних матеріалів із запобігання та протидії торгівлі людьмиПро проведення роз`ясненої роботи щодо ціни на природний газ та тарифів на послуги з його розподілу

З метою привернення уваги мешканців села Костянтинівка до проблеми торгівлі людьми з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відбудеться 18.10.2019 року та з метою інформування громадян Костянтинівська сільська рада надає для ознайомлення наступну інформацію:

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

З метою привернення уваги до такого ганебного явища, як торгівля людьми 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми – особливо жінками та дітьми та небайдужості громадськості до цього явища. Україна, оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно – правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство. Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина та відповідно до  кримінального кодексу України визнається тяжким злочином, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. Тому покарання злочинців, які здійснюють торгівлю людьми, є ще одним важливим завданням держави.

Людина, яка постраждала від цього злочину, звернувшись до місцевої державної адміністрації, має право на отримання відповідного статусу, це дає їй можливість отримати одноразову матеріальну допомогу, а також отримати повний спектр допомоги: медичної, правової, соціальної.

Особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до наступних суб’єктів:

 • Мелітопольська районна державна адміністрація із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
 • Мелітопольський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області – 42 66 61, 102;
 • Управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації – 44 82 59;
 • Мелітопольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 43 13 94;
 • Служба у справах дітей Мелітопольської райдержадміністрації – 43 15 77;
 • КНП «Мелітопольська центральна районна лікарня» Мелітопольської районної ради – 5 07 93;
 • Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості – 44 05 20;
 • Відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації – 43 14 36;
 • Мелітопольський відділ Міграційної служби – 43 63 01;
 • Національна безкоштовна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми – 0 800 505 501, 0 800 507 309;
 • Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми національної поліції України — +38 063 195 00 58.

Проект Міністерства Юстиції

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

За детальною інформацією перейдіть за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua


Доводимо до відома громадян, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 № 2497-VIII (далі — Закон № 2497) Податковий кодекс доповнено новим пунктом 168.4.9. Встановлено, що суми ПДФО, нараховані податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами  в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачуються таким податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди (суборенди, емфітевзису). Ця норма діє з 15.08.2018.

УКРАЇНА
КОСТЯНТИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
                    72364, Запорізька область, Мелітопольський район, с. Костянтинівка, вул. Маяковського, 165      
                                                       тел.44-10-01, факс 44-10-01konstss@ukr.net   код ЄДРПОУ  04352718

 

 

Головному редактору

міськрайонної газети

«Новий день» Кудусовій Д.Л.

 

 

Про друкування інформації 

 

Прошу надрукувати в міськрайонній газеті «Новий день» наступну інформацію:

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МРЗО

ОГОЛОШУЄ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу  «Костянтинівський будинок культури»

Костянтинівської сільської ради МРЗО

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», Костянтинівська сільська рада МРЗО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу  «Костянтинівський будинок культури» Костянтинівської сільської ради МРЗО.

Документи на учать у конкурсі приймаються впродовж 30 днів з дати публікування оголошення.

Строк проведення конкурсного добору — 2 місяці з дати публікування оголошення.

Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку підприємства на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членом сім’ї  керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

Керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Костянтинівської сільської ради МРЗО: вул.Маяковського, 165, с.Костянтинівка,  Мелітопольського району Запорізької області; контактний телефон: 441001 Дузь Ю.В., електронна адреса: http://kost.gov.ua/  з поміткою «документи на участь у конкурсі».

 

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу  закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період підприємства опубліковані на офіційному сайті сільської ради http://kost.gov.ua.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

                                                                                                    

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

 

 

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                             Ю.В.Дузь


Державна підтримка галузі тваринництва у 2018 роціМЕЛІТОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

13.02.2018                                     м. Мелітополь                                                 № 72

Про розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)

Керуючись ст. 6, 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п. 4 ст. 10, ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №  555; Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 20 грудня 2011  року за № 1468/20206, розглянувши клопотання від 12.02.2018 товариства з обмеженою відповідальністю «СОЛАР СКІФІЯ 3»:

 1. Визначити Мелітопольську районну державну адміністрацію Запорізької області замовником розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Замовити розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Визначити:

1) ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» (за згодою) відповідальним за фінансування розроблення детального плану території, зазначеного в пункті 2 даного розпорядження;

2) за погодженням із ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» визначити суб’єкта господарювання — розробника детального плану території, з укладенням відповідного договору.

 1. Укласти трьохсторонній договір про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 2 даного розпорядження, в якому районна державна адміністрація — Замовник, ТОВ «СОЛАР СКІФІЯ 3» — Платник, підрядна організація — Виконавець.
 2. Надати Виконавцю вихідні дані на розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту).
 1. Рекомендувати Костянтинівській сільській раді разом з відділом містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації:

1) оприлюднити у двотижневий термін дане розпорядження голови районної державної адміністрації шляхом опублікування його у засобах масової інформації району, а також розміщення на офіційному сайті сільської ради та райдержадміністрації;

2) провести громадські слухання проекту детального плану території для врахування громадських інтересів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555;

3) в місячний строк з дня надання детального плану території оприлюднити розроблений детальний план території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської  сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту) шляхом розміщення матеріалів (планшетів, макетів) у визначеному місці та інформування громадян через засоби масової інформації району, а також розміщення на офіційному сайті сільської ради та райдержадміністрації.

 1. Відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації за результатами розгляду проекту детального плану території на архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації та громадських слухань підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування сонячних електростанцій на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)  та надати його на затвердження.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                         В. А. Журавльов

___________________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК для тих, хто звертається до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області