06 12 2022 21:34

НОВИНИ СЕЛА

                                             ОГОЛОШЕННЯ

Всім пасічникам, які планують вивозити пасіки на землі села Костянтинівки, пропонуємо Вам зареєструвати місцезнаходження пасік для своєчасного попередження Вас землекористувачами про обробку земель хімікатами за для запобігання гибелі бджолиних сімей.

 

Виконком

_______________________________

25 листопада 2016 року на сільському кладовищі відбулася поминальна панахида, присвячена  пам’яті жертв голодоморів. У заході прийняли участь: голова Костянтинівської сільської ради Горбань Т.П., заступник голови Мелітопольської районої державної адміністрації Станчевська О.В., голова Мелітопольської районної ради Мордик О.М., працівники сільської ради, установ та організацій села, учні та вчителі шкіл.

Пішли, пішли, бо вже пора:

Настане вечір, згасне сонце,

Німа, голодна дітвора

Знов виглядатиме в віконце,

Надіючись на день новий,

Що принесе, можливо, втіху,

А рік отой такий страшний,

Не чуть ніде дзвінкого сміху.

            Якими словами можна описати мучеництво України того періоду, яке поклало в землю сім мільйонів своїх кращих синів і дочок. Голодомор позначився на майбутньому нації. Третина умертвлених голодом — діти, які не народили нащадків, не дали потомства. У той час Україна була скорботною матір’ю, яка сумує за своїми дітьми. ​Після десятиліть нищення вона звелася на ноги і в 1991-му поставила крапку в історії створеної ним імперії. І нині Україна впевнено зупиняє спроби відродити цю імперію, захищає рубежі свободи.

Бо ми народ, який не зламали геноцидом.

 

 

Фото з поминальної панахиди 25.11.2016 р.